Reggewoon heeft al meer dan 600 zonnepanelen geplaatst. Vorig jaar plaatsten we zonnepanelen op het huis van de familie Nur. Dit was niet alleen voor hen een mooi moment, maar ook voor ons! Wij willen onze woningen namelijk graag zo duurzaam mogelijk maken; voor nu en in de toekomst.
Bij de familie Nur zijn 6 zonnepanelen geplaatst op het dak, vertelt zoon Emran. “Vorig jaar april hebben we zelf een aanvraag gedaan voor zonnepanelen. In juli kwamen ze langs om deze te plaatsen”, zegt Emran. “Het ging allemaal heel snel. Binnen een dag lagen de zonnepanelen op het dak en was alles geïnstalleerd”, vertelt moeder Zarifa. Familie Nur kreeg ook te maken met de stijgende energiekosten. Ze wonen met z’n vieren in een ééngezinswoning. En letten al goed op hun energieverbruik. “We zien nu al dat het scheelt in de kosten. Ook proberen we zoveel mogelijk overdag gebruik te maken van bijvoorbeeld de wasmachine”, zegt Zarifa.
Om onze woningen duurzaam te maken doen we meer dan alleen het plaatsen van zonnepanelen. We gebruiken bijvoorbeeld warmtepompen en vloerverwarming bij nieuwbouwprojecten, en bij bestaande bouw kijken we per complex of rijtje woningen of we zaken kunnen verbeteren. Zo zorgen we ervoor dat ook onze kinderen en hún kinderen in de toekomst fijn kunnen wonen.