Reageerde u op een woning? En staat u op de 1e plek? Hier leggen we kort uit hoe het dan verder gaat.
Stap 1 Bent u de eerste kandidaat? Dan ontvangt u een woningaanbieding per mail. Als u inlogt op WoningHuren.nl, ziet u meteen de aangeboden woning in beeld.
Stap 2 U kunt de woning eerst bekijken. In de mail leggen wij uit hoe u dat kunt doen.
Stap 3 Via ‘Mijn aanbiedingen’ op woninghuren.nl geeft u aan of u de woning accepteert of weigert.
Stap 4 We controleren altijd of u een woning mag huren. We vragen hiervoor een aantal documenten in te leveren.
- Inkomensverklaring(en) of definitieve aanslag(en) van de Belastingdienst van het afgelopen jaar of van het jaar daarvoor.
- Loonstroken of uitkeringsspecificatie van de laatste drie maanden.
- Een uittreksel uit de Basis Registratie Personen (BRP).
- Verhuurdersverklaring van uw verhuurders van de afgelopen vier jaar. Huurt u nu van Reggewoon? Dan hoeft u geen verhuurdersverklaring in te leveren.
Stap 5 Is alles goed en compleet? Dan krijgt u de woning toegewezen. U ontvangt een mail met een definitieve toewijzing. We maken een afspraak voor het tekenen van het huurcontract. Uw inschrijving als woningzoekende vervalt na het tekenen van het huurcontract.